caneangelo hodowla owczarków niemieckich i cocker spanieli angielskich

Hodowla Psów Rasowych Caneangelo znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w woj. śląskim i jest zarejestrowana w ZKwP oraz FCI. Moja hodowla jest mała i stosunkowo młoda. Można jednak śmiało powiedzieć, że moja pasja do psów zrodziła się prawie 25 lat temu, kiedy dostałam pierwszego owczarka niemieckiego. Był to czarny owczarek niemiecki - KARAT z Preczowa. Był wyjątkowy nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Karat był z moją rodziną 10 lat. Przez następne kilka lat w naszym domu mieszkało wiele psów, w tym psy bezdomne na tzw. tymczasie, a na stałe owczarek niemieckie Sabri.

Zwykle psy mieszkały z nami w domu. Obecnie z uwagi na powiększenie się rodziny, owczarki niemieckie przebywają na dworze w kojcach (mając do dyspozycji ocieplone budy z przedsionkami, wybieg i ogród). Często jednak towarzyszą nam w domu. Szczeniaki rodzą się w domu, są wychowywane w domowych warunkach, w rodzinnej atmosferze, socjalizowane z innymi psami, od początku mają także kontakt z dziećmi. Dbamy o prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny szczeniąt, o ich zdrowie, prawidłowe odżywianie, zapewniamy im właściwą opiekę weterynaryjną.  Szczenięta trafiają do nowych domów z metrykami, wyprawkami, książeczkami zdrowia, gdzie udokumentowane są stosowne do wieku odrobaczenia i szczepienia. Zależy nam by szczenięta trafiały do odpowiedzialnych ludzi, którzy będą poświecać im swój czas i obdarzą ich miłością. Zawsze jest nam miło gdy otrzymujemy zdjęcia i informacje o naszych wychowankach, miło nam także gdy nas odwiedzają. Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę i tak np. ukończyłam kurs asystenta kynologicznego, czynnie działam przy ZKwP.

fci Związek Kynologiczny w Polsce

Nasza hodowla należy do ZKwP (Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Będzinie) i FCI (Federation Cynologique Internationale).

 

 

 

 

_______________________________

_______________________________

 

 

CANEANGELO

z nami przez jakiś czas były także a także CEZAR z Iglastego Lasku i jako szczenię ARRIBA Leonio Pedro

_____________

PSIE ANIOŁY, które pozostaną w naszej pamięci:

owczarek niemiecki krótkowłosy
CAMA Caneangelo
(suka hodowlana, HD A) rodowód

owczarek niemiecki krótkowłosy
TOSIA Mavic [Tossi]
rodowód

bdb. suka hodowlana, HD-B, testy psychiczne, ur. 28.10.2005, o: SG HERO vom Finkenschlag, m: KELLY Matador

tosia mavic

tossi

GALERIA ZDJĘĆ TOSIA Mavic

rottweiler:
Ch.Pl., Mł.Ch.Pl. CZAK z Sądeckiego Grodu
rodowód

dosk. reproduktor, champion i młodzieżowy champion Polski., wielokrotny zwycięzca młodzieży i zwycięzca rasy, HD-A, testy psychiczne, ur. 15.07.2003 r.,
o: Ch.Pl. AXEL Kamionkowy Staw, m: GABI z Zielonego Sącza

czak z sądeckiego grodu czak rottweiler

czak rottweiler czak czak

przed hodowlą:

czarny owcza niemiecki
owczarek niemiecki krótkowłosy
KARAT z Preczowa
rodowód

pies urodzony 14.08.1992, umaszczenie czarne, ojciec: PANDUR a.d. Schwarzen Zwinger (czarny podpalany), matka: TANIA z Kojca Doxa (czarna podpalana)

karat

 

Najlepsze psy w Polsce

TOP LISTA

Gigantyczny Ranking Stron Internetowych